Ümraniye en kadına ne derseniz ben Gülşen

Ümraniye en kadına ne derseniz ben Gülşen
Bakın asla diğer insanlar beni bir tutmayın çünkü neden beni tanıyan adam sürekli bir dost kazancak ümraniye vip eskort en başta bilmesi isterim öyle götü başı ayrı oynacak dost değil ben tanışıtığım adam değerim. Ben onunla bir şey paylaşıyorum işen benim hayatımda artık onun bir yeri vardır öyle bacağı karşımda insan işini bittir diye düşünce içinde olmadım olmamda öyle insanları bir kere düşünmmem. Sürekli olacak insanları için ellimden geleni en iyisi yaparım öyle böyle değil asla eğer bana kibar beni isteyen beyler olursa bunu hissedersem eğer tüm kalbimi ona açarım.

Bakın üstüne baştırmak söylüyor kıymet bilen adam ha öyle yanlış anlaşılmasın lütfen amacım para peşinde koşturmuyorum gerçek yalansız insanlar arıyorum. öyle bir gün adamlar benden uzak dursun arkadaş kimseye birgün eğlence sunmak istemiyorum ben her kafasında sıkılndığında beni aracak insanlar arıyorum. Eğer diyorsan bu kişi benim o zaman yapman gereken ne biliyorsun araman beni hayatın en güzel günü benim evimde geçirsin bakın sizi kendi ailevi daireme misafir ediyorum öyle daha iki günlük gün eve değil bu yüzden gelen adamlar dikkat ettin kusura bakmasın benim evim kerhane değil gelirken gizliliğe önem vericen ilk başında yoksa asla olmaz dünya sunsan umrumda olmaz.

Sen adam işen benim evime gelince sesiz gelirsin öyle kimseye kendime reklam yapmak istemem beni apartma düzgün çalışan kadın sanıyor bu büyü bozulmasın istiyorum. Bu konuda beni anlayan insanlar varsa eğer istediği her an araya bilir randevu talep edebilir kısa ve net sen kadınla ne yaşamak istiyorsan hepsini benle fazla yaşarsın öyle lafta değil bunu bilin ben adamın götün kıldan zevk anladığı net bilir beni asla kimseye bir tutmayın sevgiler...